Старікова принесла Україні "срібло" на престижному турнірі на треку у Бельгії

18 квітня 2022, 08:27

У бельгійському Генті відбулись міжнародні змагання з велоспорту на треку International Belgian Track Meeting 2022. Лідерка збірної України Олена Старікова стала другою у спринті.

Український прапор у Бельгії

Протягом 15 – 17 квітня топові велогонщики світу зібрались у Бельгії, серед учасниць була українка Олена Старікова. 25-річна спортсменка була близька до того, щоб принести рідній країні перемогу.

Старікова пробилась у фінал спринту. На жаль, українка поступилась суперниці з Франції Матільді Гро – 1:2. Олена підійнялась на другу сходинку п'єдесталу.

У вирішальний заїзд Старікова пробилась після того, як у півфіналі була швидшою за нідерландку Лауріне ван Ріссен.

Нагадаємо, що у Токіо Старікова несподівано стала срібною призеркою Олімпіади-2020 в улюбленому спринті.