Sigma-mobile

Що таке 5G, як він працює та чим відрізняється від попередніх технологій
31 лип
19:42
До недавнього часу існувало чотири покоління мобільного зв'язку. Наразі оператори активно використовують можливості мереж п'ятого покоління. Наразі у світі функціонує вже 12 722 мережі 5G у 34 країнах світу, однак в Україні до активного розгортання мереж п’ятого покоління ще далеко. Розповідаємо про те, що поява 5G означає для пересічних користувачів і які є смартфони з підтримкою цієї технології.
Як обрати телефон для літньої людини: найкращі "бабусефони" 2020 року
17 лип
14:09
Чимало літніх людей мають специфічні вимоги до телефона, що пов'язано з їхнім віком. Наприклад, слабкий зір та погіршення слуху створюють нові перешкоди та ускладнюють обрання нового пристрою. Пропонуємо 5 найкращих телефонів для літніх людей 2020 року.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.