Шахові зірки на матчах у Києві "загорілися", а потім помирилися

26 грудня 2017, 09:45

25 грудня у Києві відбулися другі партії "Матчів шахових зірок". Обидві зустрічі завершилися внічию, проте мирними їх ніяк не назвеш.

Досвідчений Олександр Білявський (Словенія) білими потужно тиснув на юного Кирила Шевченка (Україна). Здавалося, ось-ось дотисне! Та юний киянин вистояв, проявивши гарні ігрові і психологічні якості, і суперники погодилися на нічию на 36-му ході.

В іншому поєдинку – Лаури Унук (Словенія) і Юлії Осьмак (Україна) – події розвивалися й зовсім драматично. Спочатку перспективну позицію отримала Лаура, потім ініціативу захопила Юлія, яка здавалося ось-ось здобуде перемогу. Але після серії взаємних помилок у цікавому туровому ендшпілі суперниці все ж досягли нічийної гавані – на 43-му ході.

Таким чином, після двох партій у матчі Білявський – Шевченко рахунок 1:1, а Осьмак перемагає Унук – 1,5:0,5.

Загалом "Матчі зірок" складатимуться з 6-ти партій – 4 у класичні шахи і 2 – у швидкі.

Сьогодні, 26 грудня, відбудуться треті партії матчів. Початок – 13:00. Місце проведення – Шаховий Палац (Бібліотека КДУ, вул. Володимирська, 58).