Про це повідомляє БЕЛТА.

Російські колеги з Міністерства внутрішніх справ делегують нам своїх співробітників на час проведення других Європейських ігор і чемпіонату світу з хокею. Це, безумовно, підвищить ефективність вжитих заходів щодо забезпечення громадського порядку,
– заявив Шуневич.

Читайте також: Чому Білорусь дотримується нейтралітету у конфлікті України і Росії

Білоруський міністр зазначив, що планується залучити правоохоронців і з деяких інших країн.

Шуневич також висловив переконання, що за підтримки правоохоронних органів суміжних держав, у першу чергу Росії, буде зроблено все можливе, щоб виключити ускладнення оперативної обстановки під час великих міжнародних спортивних змагань.

Зазначимо, що другі Європейські ігри відбудуться у Білорусі у 2019 році. Чемпіонат світу з хокею відбудеться у 2021 році у Білорусі та Латвії.

Що таке Європейські ігри? Другі Європейські ігри пройдуть у Мінську з 21 по 30 червня 2019 року. Змагання з веслування на байдарках і каное прийме гребний канал в Заславлі. На іграх буде розіграно 200 комплектів медалей. Більше 4 тисяч атлетів з 50 країн виступлять у 15 видах спорту (23 дисциплінах). У десяти видах будуть розігруватимуться ліцензії на Ігри XXXII Олімпіади 2020 року в Токіо. В 4 видах спорту визначаться чемпіони Європи.