main logo

Побиття арбітра в Першій лізі

17 лип
13:36
Арбітра Юрія Іванова після матчу між "Агробізнесом" і "Минаєм" у Першій лізі України могли побити троє невідомих осіб. Їх буцімто привів Олег Собуцький – президент клубу з Волочиська.

Побиття арбітра Юрія Іванова сталося 15 липня у Волочиську після матчу 24 туру Першої ліги між "Агробізнесом" та "Минаєм". За однією з версій, арбітра побили на стадіоні у суддівській кімнаті. Хто побив арбітра – не відомо.

Ютуб-шоу "ТаТоТаке" з посиланням на джерела повідомило, що президент "Агробізнесу" Олег Собуцький привів до суддів трьох "амбалів", які могли побити Іванова. Іванов начебто зняв побої не у Волочиську, де проходив матч, а в Києві. Він зробив це через можливий конфлікт інтересів, адже Собуцький має вплив у Хмельницькій області. "Профутбол" інформує, що поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження", вказавши суб'єктом злочину "невідомих людей". Однак справу мають перекваліфікувати. Собуцький спростовує звинувачення. За його версією, арбітрів могли побити за межами стадіону.

Втім, у попередніх заявах Собуцький відверто заявляв, що намагався стримати людей, які "рвалися" до Іванова.