Правильне харчування!

Спроби швидко скинути вагу за допомогою різноманітних виснажливих дієт можуть стати причиною серйозних хвороб і навіть психічних розладів. Харчування має бути в першу чергу збалансованим і багаторазовим: 5 – 6 разів протягом дня невеликими порціями. Кращим рішенням буде звернутися до досвідченого дієтолога або фітнес-тренера. Він складе індивідуально для вашого організму раціон харчування, який допоможе підкоригувати вагу без шкоди для здоров'я.

Заняття у фітнес-клубі!

Привести фігуру у форму допоможуть заняття на тренажерах і правильно розроблений комплекс фізичних вправ. Заняття у фітнес-клубі зроблять рельєф вашого тіла привабливим, м'язи прийдуть в тонус, а шкіра залишиться пружною, що особливо важливо при втраті ваги. Який же фітнес-клуб вибрати? Тільки з надійними тренажерами і професійним персоналом!

Мережа фітнес-клубів SPORT LIFE – це 150 ультрасучасних тренажерних залів і 180 студій групових програм! Працюють тільки дипломовані тренери і інструктори, більшість з яких – чемпіони світу та Європи в різних видах спорту!

Крім комплексу фізичних навантажень і правильного харчування, існує ще безліч корисних процедур, якими в обов'язковому порядку повинна супроводжуватися підготовка до літа. А саме, дуже ефективні для схуднення заняття плаванням і аквааеробікою. Вони сприяють зниженню ваги і зміцнюють м'язи.

У мережі фітнес-клубів SPORT LIFE на сьогодні налічується 100 ультрасучасних басейнів з п'ятьма етапами очищення води! В аквазонах є спеціальні тренажери і зони для розминки.

Завдяки комплексу SPA-процедур ви зможете підкоригувати фігуру. Відвідування лазні або сауни очистить організм від шлаків і токсинів. Для жіночої половини комплекс обгортань поліпшить тонус шкіри і стане ще одним способом боротьби з відкладеннями на животі та стегнах, а масаж позбавить від целюліту і зробить шкіру еластичною.

У мережі фітнес-клубів SPORT LIFE працює 140 лазень і саун, 100 масажних кабінетів і 20 салонів краси. А щоб підготувати тіло до сонячного загару, корисно буде відвідати солярій. SPORT LIFE надає 120 сучасних соляріїв з надійним рівнем захисту для шкіри.

І хоч до літа залишилося 33 дні, але ви ще встигнете підготуватися до сезону! Тим більше, що до кінця квітня SPORT LIFE надає можливість придбати абонементи за супер ціною – всього за 14 гривень в день! Встигніть оформити клубну картку і вже до літа хизуватися ідеальними формами!

Підготуйся до літа! Забронюй абонемент! (044) 222 4 222