Ф'юрі, який свого часу переміг Володимира Кличка, заявив, що не думає про бій з Усиком. Останній перейшов у суперважку вагову категорії, тому бій з Тайсоном у майбутньому цілком можливий.

Читайте також: Можливо, слід було витягнути з пенсії Віталія Кличка, битися ні з ким, – Тайсон Ф'юрі

Чесно кажучи, я не особливо думаю про Усика. Він не входить в мої мозкові хвилі. Він не той, про кого я б думав, якщо чесно. Я міг би, ймовірно, перемогти Усика зі зв'язаною рукою за спиною. І я дозволю вам вибрати руку, якою я буду битися. У будь-якому випадку, це буде "на добраніч",
– сказав Ф'юрі.

Британець Ф'юрі мінливий боксер і часто робить заяви, які суперечать одна одній. Нещодавно Тайсона запитали про найбільш небезпечних боксерів. Він назвав чемпіона світу за версією WBC Деонтея Уайлдера. Згодом він згадав й Усика.

Може бути ще Олександр Усик. Він виглядає незручним опонентом, лівша, абсолютний чемпіон крузервейту (важка вага, – Спорт24), непереможений чемпіон світу. Можливо, він буде наступним найскладнішим викликом,
– заявив Тайсон.

Наступний поєдинок Ф'юрі проведе 14-го вересня проти 28-річного Отто Валліна на T-Mobile Arena у Лас-Вегасі (США).

У свою чергу Олександр Усик дебютує у суперважкій вазі поєдинком проти Тайрона Спонга. Вони зустрінуться 12-го жовтня у Чикаго на Wintrust Arena.