Попри те, що матч відбувався у Кропивницьку, "Зірка" перша пропустила у цій грі. Олександр Волков головою замкнув навіс на 32 хвилині матчу. Окрім того, під час однієї з атак після удару гравця "Десни" м'яч потрапив у перекладину.

Відповіла "Зірка" лише у другому таймі. Цуріков наважився на рейд у штрафний майданчик у потужно пробив по воротах. М'яч від ноги Дениса Фаворова влетів у ворота. Відтак команди зіграли у нічию 1:1. І переможця пари визначатимуть вже у Чернігові.

Зірка – Десна 1:1
Голи: Волков, 32, Фаворов, 77 (авт)

Після цього відбувся матч у Одесі. Там "Чорноморець", який зумів врятуватися в останньому матчі від вильоту в Першу лігу, приймав "Полтаву".

Все в матчі вирішив єдиний гол. Його автор – Кирило Ковалець. Півзахисник потужно і точно пробив зі штрафного у кут воріт. Володимир Кринський хоч і кинувся в цю сторону, але до м'яча не дотягнувся.

У другому таймі обидві команди мали незначні моменти, щоб відзначитися, але забити не зуміли. При цьому "Полтава" могла і претендувати на пенальті після падіння Владислава Насібуліна, однак суддя Євген Арановський показав гравцю жовту картку за симуляцію.

Щодо судді Євгена Арановського, то варто додати, що напередодні у нього відбулися обшуки у справі про договірні матчі. Однак в ФФУ згодом заявили, що до судді прийшли помилково. У поліції виникли питання лише до брата рефері Віктора Арановського, а до Євгена прийшли через помилку в адресі.

Чорноморець – Полтава 1:0
Гол: Ковалець, 37

Матчі-відповіді, в якому остаточно вирішаться долі прописки в УПЛ, відбудуться 27 травня у Полтаві та Чернігові.