Олімпіада-2022

Росіяни не мають права говорити, що ми братні народи, – олімпійський чемпіон Абраменко
2 трав
12:46
Олімпійський чемпіон Пхьончханну-2018 та срібний призер Ігор-2022 Олександр Абраменко розповів про спілкування з росіянами. Фристайліст розповів, що йому написав лише один спортсмен з Росії.
Про волонтерство замість тренувань та відсторонення Росії від спорту: інтерв'ю з Гераскевичем
16 квіт
14:30
Український скелетоніст Владислав Гераскевич замість підготовки до нового сезону активно волонтерить та робить все, аби наблизити перемогу України. В ексклюзивному інтерв'ю для сайту 24 каналу він розповів, як змінилося його життя після повномасштабного вторгнення Росії.

Олімпійські ігри завжди насичені яскравими подіями - новини, успіхи та провали спортсменів різних країн, інциденти та курйози не залишають байдужими нікого. Цьогоріч Зимова Олімпіада проходить у Пекіні, столиці КНР. Господаря змагань обрали ще у 2015 році.

Зимова Олімпіада: види спорту на змаганнях

Ігри почали проводитися у 1924 році, тож за майже сторічну історію змагань сформувався великий список видів спорту.

Зимова Олімпіада 2022 року пропонує спортсменам з усього світу випробувати сили у 15 видах спорту. Серед них:

  • Біатлон

  • Керлінг

  • Фристайл

  • Двоборство

  • Фігурне катання

  • Та гірськолижний спорт

Кому Олімпіада принесла золото цьогоріч

У змаганнях впевнено лідирує Норвегія - починаючи з 2 лютого країна виборола понад 20 медалей, залишивши позаду головних конкурентів - збірні Німеччини та США.

Цікаво, що саме Норвегія отримала найбільше нагород за історію всіх Зимових ігор - 330 медалей зібрали спортсмени цієї країни. Україна в рейтингу перебуває на 28 місці - українці змогли вибороти тільки 8 медалей за історію Незалежності.

Цьогорічна Зимова Олімпіада в Пекіні поки не стала вдалою для українських спортсменів - за весь час представники нашої збірної отримали тыльки 1 нагороду - срібну медаль.

Та виправити ситуацію ще можна - Олімпіада триватиме до 20 лютого. Читайте новини про успіхи українських та іноземних спортсменів та вболівайте за нашу збірну на 24 каналі!