Олімпіада 2018

16 чер
20:57
Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко прокоментував мовчання російських спортсменів щодо війни в Україні. Він неоднозначно висловився щодо поведінки атлетів з країни-агресора.

Олімпіада-2018 відбудеться у південнокорейському місті Пхьончхан 9-25 лютого 2018 року.

Двадцять треті Зимові Оліймпійські ігри ознаменувалися скандалом ще до початку змагань. Справа в тому, що російську збірну відсторонили від участі в Олімпіаді-2018 через допінговий скандал. Міністерство спорту РФ звинувачують у причетності до підміни допінг-проб учасників Олімпіади в Сочі. Російські спортсмени, не причетні до допінгового скандалу все ж зможуть взяти участь в Іграх у Пхьончхані, але під нейтральним прапором. Жоден з членів олімпійської збірної Росії на Олімпійських зимових іграх в Сочі не може бути включений в список запрошень. Крім того, від Олімпіад довічно усунені колишні міністр спорту Росії Віталій Мутко і його заступник Юрій Нагорних.

Під час Зимових Оліймпійських ігор-2018 відбудуться змагання з 15 видів спорту: гірськолижний спорт, біатлон, бобслей, лижні перегони, керлінг, фігурне катання, фрістайл, хокей з шайбою, санний спорт, лижне двоборство, шорт-трек, скелетон, стрибки з трампліна, сноубординг, ковзанярський спорт.