Мільйони телеглядачів в прямому ефірі побачили, як на Вільямсоні порвався кросівок вже на першій хвилині поєдинку. Матч Зайон дограти не зміг. Однак причиною того став не форс-мажор з взуттям, а травма, яку він отримав.

Читайте також: Розумні кросівки Nike дали збій через програму на Android

Спортсмен може отримати страхову виплату в розмірі 8 млн доларів, якщо травма не дозволить йому далі брати участь в драфті. Які компенсації будуть запропоновані з боку Nike, не повідомляється.


Порваний кросівок Nike Зайона Вільямсона // Фото: rb.ru

Аналітик Маріо Натареллі з MBLM Brand Agency зазначив, що інцидент ставить під серйозну загрозу потенційну угоду Nike з Вільямсоном, коли той стане гравцем НБА.

Цікаво, що Зайон Вільямсон вважається одним з найталановитіших молодих баскетболістів. Очікується, що саме він буде першим номером на наступному драфт-піку.

Що таке драфт НБА?
Щорічна процедура вибору тридцятьма клубами Національної баскетбольної асоціації нових баскетболістів, що бажають розпочати кар'єру в найкращій баскетбольній лізі планети. Зазвичай ці гравці – випускники американських коледжів, однак останнім часом збільшилося число спортсменів, що потрапляють в НБА з інших країн або щойно закінчили школу.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram