Нідерланди – Туреччина: відео голів матчу 1/4 фіналу Євро-2024

6 липня 2024, 23:48

Чвертьфінальний поєдинок між збірними Нідерландів та Туреччини закривав програму ігрового дня. Суперники повинні визначити володаря останньої путівки до півфіналу.

Матч 1/4 фіналу Нідерланди – Туреччина відбувається на Олімпійському стадіоні Берліну. Стартовий свисток пролунав о 22:00, пише 24 Канал.

На 35-й хвилині зустрічі Туреччина несподівано вийшла вперед. Центральний захисник "місячних зірок" Самет Акайдин головою замкнув навісну передачу Арда Гюлера.

Відео голу Акайдина

Нідерланди зрівняли рахунок після удару головою де Врея. Захисник вдало замкнув навіс Дюмфріса.

Відео голу де Врея

Переможний гол Нідерланди забили на 75-й хвилині. Після прострільної передачі Дюмфріса м'яч у власні ворота зрізав захисник турків Мюльдюр.

Відео автогола Мюльдюра

У підсумку перемогу в матчі здобула збірна Нідерландів, яка вийшла до півфіналу.