Гвоздик у коментарі боксерському порталу boxingscene розповів, що не планує обмінюватися з Артуром ударами, адже росіянин може потужно вдарити.

Читайте також: Гвоздик – Бетербієв: де дивитися онлайн чемпіонський бій

Перш за все, потрібно бути розумним. Це хлопець, який може вдарити. Мені потрібно бути сфокусованим. Не можна просто стояти перед ним і приймати удари. Це не дуже хороша стратегія, це не розумно. Так що у нас є свій план на бій, який ми постараємося реалізувати в рингу. Я знаю, що ми прагнемо виграти цей бій,
– сказав Гвоздик.

Також український чемпіон WBC прокоментував роботу тренера Тедді Атласа.

Тедді Атлас відмінно робить свою роботу протягом усіх семи тижнів тренувального табору. Він вкладає мені в голову потрібні речі. Так що, думаю, це спрацює,
– резюмував Гвоздик.

Що відомо про Бій Гвоздик – Бетербієв?

Бій відбудеться у ніч на 19 жовтня у США. В Україні бій розпочнеться близько 05:30 за київським часом. На думку букмекерів, фаворитом протистояння є український боксер.

Це цікаво: Ще один російський боксер-чемпіон хоче зустрітися з переможцем бою Гвоздик – Бетербієв

Бетербієв здобув титул IBF 11 листопада 2017 року. Він зустрівся з німцем Енріко Келлінгом у бою за вакантний пояс IBF. Росіянин здобув перемогу нокаутом у 12-му раунді. Після цього він провів два захисти свого поясу.

Гвоздик завоював титул WBC у напівважкій 1 грудня 2018 року. У Канаді українець нокаутував Адоніса Стівенсона. У ніч на 31 березня Гвоздик у Філадельфії провів перший захист титулу та впевнено переміг француза Дуду Нгумбу.