Для українця це буде серйозний екзамен, адже 36-річний Чісора продовжує залишатися в еліті хевівейту. Для Дерека перемога над Усиком дозволить знову претендувати на чемпіонський бій.

Цікаво: Дістав палицю і розігнав хуліганів: Усик розповів, як з битою навів порядок на вулицях міста

Протягом своєї боксерської кар'єри Чісора міг побитися з Володимиром Кличком, але поступився Тайсону Ф'юрі і, в підсумку, упустив цю можливість. Втім, британець все ж зустрівся з Кличком, але зі старшим із братів. І поступився рішенням суддів.

Однак багатьом більше запам'ятався не сам бій, а те, що було перед ним. Адже на церемонії зважування перед боєм Чісора дав ляпаса Віталію Кличку:

А вже перед самим поєдинком плюнув Володимиру Кличку в обличчя водою:

Також після бою з Віталієм Кличко, Чісора прямо на пресконференції влаштував бійку з співвітчизником Девідом Хеєм. Після цього обидва першим ранковим рейсом полетіли з Мюнхена до Лондона. Завдяки цьому вони уникнули поліцейського арешту.

Зараз складно сказати, наскільки була підстроєна ця бійка. Але через 5 місяців Чісора провів у Великобританії поєдинок з Хеєм. Цей поєдинок приніс Дереку майже в чотири рази більше грошей, ніж за вихід в ринг проти Віталія Кличка.

  • Зустріч Усика та Чісори перенесли, оскільки українець вирішив продовжити реабілітацію плеча. Цю інформацію підтвердив сам боксер та його промоутер Олександр Красюк.
  • Попередній бій Усик провів 12 жовтня, здолавши американця Чазза Візерспуна.