Гімн, спортсмени та тренери нашої збірної у Пхьончхані вже підняли державний прапор України. Це знак того, що команда готова виступити на змаганнях.

Наші атлети навіть і традиційні корейські маски приміряли. А вже вдень стяг України винесуть і на церемонії відкриття. Така нагода випала капітану жіночої збірної з біатлону Олені Підгрушній.

Олена Підгрушна

На фото: Олена Підгрушна

Цьогоріч Олімпіада особлива. У програму включили змішані змагання, а це значить, що і чоловіки і жінки тепер можуть позмагатися між собою. Зокрема, напередодні пройшли змагання із керлінгу, де у командах були як чоловіки так і жінки.

Читайте також: Олімпіада-2018: на кого Україна покладає медальні надії

Крім того, цьогорічна Олімпіада об'єднує. Адже Північна та Південна Корея налагодили відносини. Спортсмени із КНДР прибули на змагання на чолі із групою підтримки та делегацією Пхеньяна.

До того ж, Сеул і Пхеньян домовилися налагодити співпрацю між собою, а це уже прорив у відносинах. Адже комунікація між ними була провалена протягом багатьох років.

А от гімну Російської Федерації світ цьогоріч не почує. Міжнародний Олімпійський Комітет не допустив російських спортсменів до участі у змаганнях. А все через допінговий скандал. Ті ж, кому дозволили взяти участь, виступатимуть без прапора та без державного гімну.

Церемонія відкриття та змагання стартують уже сьогодні о 13:00 за київським часом, а закінчити увесь захід планують 25 лютого.