Про емоції та враження від змагань розповів Сергій Ільницький у прямому ефірі 24 каналу.

Напередодні 24 канал повідомив, що українська збірна завоювала перші золоті медалі на міжнародних змаганнях ''Ігри нескорених-2018''. Сергій Ільчицький та Олександр Бєлобоков показали кращі результати у дисципліні веслування на тренажері в категоріях Men's IR6 і IR3 швидкість за одну хвилину.

Сергій Ільницький на тренуванні

Як зазначив золотий призер, суперників він мав найбільше – 64 спортсмени були представлені з вісімнадцяти країн світу.

Зараз вже наступає втома, адже пройдено багато тренувань до змагань. В мене сьогодні запитали якого смаку моя медаль? Я відмовім: з солоного смаку поту та крові,
– наголосив Ільницький.

Він заявив, що найбільше його вразила підтримка австралійців та українців, які проживають на тій території. За його словами, на зустрічі з молоддю Австралії українці, що вже народилися в цій країні, були дійсно щиро раді за переможців з України.

Сергій Ільницький на зустрічі з українцями в Австралії

Ільницький запевнив, що медаль – це не головне.

"Це звичайно добре, що я її виборов, але коли ми спілкуємося з ветеранами інших країн, ми говоримо про спільні речі: як жити, як тренуватися, як перемагати. Тому цей проект насправді не про перемоги, а про людей, які отримали поранення, бо це не вирок, це початок нового життя" – додав спортсмен.