Жан Беленюк розповів, що перенесення Олімпіади-2020 на 2021 рік став неприємною звісткою для усіх спортсменів. Усі багато тренувались, щоб підійти у найкращій формі до Олімпійських ігор у Токіо. Як додав український борець, що не слід розчаровуватись. Його кар'єра буде ще на один рік довшою, ніж сам він цього очікував.

Читайте також Жан Беленюк показав, як безпечно тренуватись під час карантину: відео

Жан розповів, як тримає себе у формі під час карантину.

Мені важко у таких умовах підтримувати свою форму. За час карантину я набрав зайвих чотири кілограми, хоча і тренуюсь щодня. У спортсменів дещо збився режим. До цього кожен борець тренувався на базі, як мінімум два рази, а тепер у домашніх умовах вдається лише одне тренування,
– заявив Жан.

За словами Беленюка, біля його будинку є ліс у якому спортсмен регулярно бігає крос. Вдома Жан тренується на спеціальній борцівській резині або виконує відтискання, підтягування.

Жан Беленюк сказав, що важко знайти щось спільне між спортивною кар'єрою та депутатським кріслом. У спорті борець вже понад двадцять років та почувається, як "риба у воді". У політиці спортсмен робить лише свої перші кроки, але це теж цікаво для нього, зазначив Жан.

Жан Беленюк став переможцем у номінації "Спортсмен року". Фотографію з дипломом спортсмен виклав у себе на сторінці в Instagram.

Досягнення Жана Беленюка

  • Срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів (2007, 2008).
  • У 2011 році став чемпіоном Європи серед юніорів.
  • Завоював срібло та бронзу чемпіонату світу серед юніорів (2010, 2011).
  • Бронзовий призер Універсіади-2013.
  • Здобув срібло Європейських ігор у 2015 році в Баку та золото у 2019 році (Мінськ).
  • Срібний призер Олімпіади у Ріо-де-Жанейро у 2016 році у ваговій категорії до 85 кг.
  • Дворазовий чемпіон світу (2015, 2019). Одного разу займав другу та третю сходинку п'єдесталу у 2018 та 2014 роках відповідно.
  • Тричі перемагав на чемпіонаті Європи (2014, 2016, 2019) та здобув бронзу у Белграді (2012).

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.