"Мотор" покращив свої шанси на вихід до плей-оф

21 листопада 2014, 06:59

"Мотор" не має ані найменшого наміру достроково прощатися із лігою чемпіонів. Український клуб здобув украй важливу перемогу над швейцарським "Кадеттеном" на груповому етапі головного турніру континенту.

Власні амбіції підопічні Сергія Бебешка окреслили вже у першому таймі. На перерву "Мотор" пішов із перевагою у чотири м'ячі. У другій половині зустрічі гості лише посилили тиск, довівши власний гандикап до восьми балів. Це утім ледве не зіграло із запоріжцями злий жарт.

Вочевидь, зарано повіривши у перемогу гандболісти "Мотора" дозволили суперникам повернутися у гру, скоротивши відставання до трьох голів. Кініцівку матчу команда Бебешка проте провела на належному рівні. Тож 37:32. Перемога дозволила українському клубу підійнятися на прохідну в плей-оф четверту сходинку.