Дивовижний гол врятував суперника Динамо від поразки на старті Ліги Європи

26 вересня 2024, 12:19

У середу, 25 вересня, стартував новий сезон оновленої Ліги Європи. Юний талант із Хоффенхайма забив дивовижний гол та врятував свою команду від поразки у матчі із Мідтьюлландом.

Мідтьюлланд – Хоффенхайм 1:1

Голи: Осоріо, 42 – Мерштедт, 90

Перед стартом цієї зустрічі шанси обох суперників були рівні, адже кризовий Хоффенхайм має всього 1 перемогу у перших 4 турах Бундесліги. Хоча Мідтьюлланд і лідирує у чемпіонаті своєї країни, але рівень команд Ліги Європи сильно відрізняється від команд із Данії, повідомляє 24 канал.

Неймовірний гол Мерштедта врятував Хоффенхайм

Матч між "вовками" та "селянами" відбувся на стадіоні "МСХ Арена" у Хернінгу. Гра була рівна, але наприкінці першого тайму господарі поля вийшли вперед. Автором забитого гола став півзахисник данської команди Даріо Осоріо.

У другому таймі Хоффенхайм намагався пробити захист Мідтьюлланда, але без успіху. Однак, на останніх хвилинах матчу захист "вовків" припустився помилки.

18-річний Макс Мерштедт, який дебютував у Лізі Європи за Хоффенхайм, забив приголомшливий гол та врятував свою команду від поразки. У підсумку гра завершилась з рахунком 1:1.

Відеоогляд матчу Мідтьюлланд – Хоффенхайм:

Зазначимо, що наступний матч у Лізі Європи Хоффенхайм зіграє вдома проти Динамо Київ. Дата та час проведення гри – 3 жовтня, о 19:45 за київським часом.