Вотфорд – Ліверпуль 3:0

Голи: Сарр, 54, 60, Діні, 72

Дивіться також: "Ліверпуль" у надважкому поєдинку переміг "Вест Хем" – відео

Перший тайм не увінчався великою кількістю небезпечних моментів. "Вотфорд" змарнував дві нагоди відзначитися. На початку матчу Жерар Деулофеу ударом з лінії штрафного майданчика не влучив у ворота, пробивши вище.

А під завісу тайму Трой Діні відправив м'яч на декілька сантиметрів повз праву стійку. Виявилося, що "шершні" приготували все найцікавіше на другу половину гри.

На 54 та 60 хвилині "Ліверпуль" шокував Сарр. Сенегальський нападник оформив дубль у ворота Аліссона. У першому голі Сарр чудово зіграв на випередження і проткнув м'яч у ворота.

У другому голі сенегальцю вдалося уникнути офсайду та втекти на побачення з воротарем "Ліверпуля". Сарр впевнено переграв бразильця – 2:0.

Після другого голу наставник гостей Юрген Клопп спробував врятувати гру. Німець випустив Лаллану та Орігі, однак це не допомогло. На 72 хвилині оборонці "Ліверпуля" грубо помилилися. Сарр віддав на Діні, який красивим ударом пробив по порожніх воротах.

За увесь матч "Ліверпуль" завдав тільки один удар у ствір воріт господарів. Це перша поразка "Ліверпуля" у рамках АПЛ сезону 2019/2020. "Мерсисайдці" виграли 26 поєдинків та ще одного разу зіграли внічию.

Через поразку "Ліверпуль" не зможе повторити рекорд "Арсеналу", який у сезоні 2003/2004 не програв жодного матчу в рамках АПЛ та став чемпіоном.