У кваліфікації Шарль Леклер у підсумку показав час 1.03,003 хвилини, що стало новим рекордом траси. У той час його партнер по Ferrari Себастьян Феттель не зумів виїхати на третю кваліфікацію. Причиною стали неполадки з болідом. Італійська команда виявила проблему з тиском у двигуні на боліді Феттеля, і німецький пілот був змушений залишитися в боксах.

Ого! Син Шумахера в карколомній аварії злетів і не зміг продовжити гонку

Другий час у кваліфікації показав Льюїс Хемілтон. Він відстав від Леклера на 0.259 секунди. Однак його покарали втратою трьох позиції через блокування Кімі Райкконена. У першому сегменті кваліфікації пілот Mercedes заблокував фінського гонщика. Райкконен у відповідь показав Хемілтону середній палець.

Тож другим стартуватиме Макс Ферстаппен з Red Bull. На третю позицію піднявся Валттері Боттас з Mercedes.

Ще до штрафу Хемілтона п'ятий час у кваліфікації показав Кевін Магнуссен з Haas. Однак він отримав штраф в п'ять позицій на старті гран-прі Австрії. Команди була змушена поміняти коробку передач на боліді данця після неполадок у третій сесії вільних заїздів. Тож він стартуватиме десятим. Натомість четверте місце на старті займе Ландо Норріс. І вже п'ятим буде Хемілтон.

Загалом пілоти з 5-го по 9-те місце (Кевін Магнуссен, Ландо Норріс, Кімі Райкконен, Антоніо Джовінацці та П'єр Гаслі) показали час з різницею в дещо більш як 0,1 секунди. Та через штрафи вони стартуватимуть не згідно зі своїм показаним часом.

Варто додати, що пілот Williams Джордж Расселл був оштрафований через блокування Данііла Квята в кінці першого сегмента кваліфікації, через що росіянин втратив шанс пройти в наступний сегмент. Він теж втратить три позиції на старті.

Гран-прі Австрії Формули-1 відбудеться у неділю, 30 червня. Початок гонки о 16:10. Огляд – на сайті Спорт24.