Про перейменування "Гірника" в "Кривбас" повідомив у Facebook депутат міської ради Кривого Рогу Микола Колесник.

До слова: Ліга чемпіонів 2020/2021: перші клуби гарантували собі участь у груповому етапі

"Пройшли перемовини між президентом ФК "Гірник" Костянтином Караманцем і народним депутатом Юрієм Корявченковим, дійшли згоди що в місті повинна бути одна футбольна команда, ФК "Кривбас". Зрозуміло, вся матеріальна, тренувальна, спортивна база ФК Гірник буде надана для відновлення славетного клуба ФК "Кривбас", – написав він.

При цьому невідомо, чи в клубі залишиться теперішній менеджмент. Однак повідомлялося, що влітку на команду очікує підсилення. Все через те, що перед ними буде поставлено завдання входу в УПЛ.

Зеленський та відродження "Кривбасу"

"Кривбас" грав на професійному рівні в Україні до 2013 року. У 1999-му і 2000 роках команда посідала третє місце в чемпіонаті. У 2000 році команда дійшла до фіналу Кубка України.

У 2013 році клуб позбавили професійного статусу через борги. Після цього клуб виступав на аматорському рівні у Дніпропетровській області.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Нової Каховки заявив про відновлення "Кривбасу". Це питання він довірив своєму соратнику ще з "95-го кварталу" Юрію Корявченкову.