Колишній нападник "Зорі" забив два курйозні голи у ворота "Реалу" у Лізі чемпіонів: відео

1 жовтня 2019, 22:38

Мадридський "Реал" у рамках групового етапу Ліги чемпіонів зіграв проти "Брюгге". "Вершкові" пропустили два голи ще у першому таймі, коли у їх воротах відзначився колишній нападник "Зорі". Однак господарям вдалося уникнути поразки.

Реал – Брюгге 2:2

Голи: Рамос, 55, Каземіро, 85 – Денніс, 9, 39
Вилучення: Вормер, 85 (Брюгге)

Першим голом у матчі відзначився Еммануель Денніс. Нападник отримав пас у штрафний майданчик, але невдало його зупинив. Та саме це дозволило йому забити, коли м'яч від його лівої ноги таки залетів за лінію воріт.

Ще одне цікаве відео: Футболіст, що вижив у авіакатастрофі клубу "Шапекоенсе", забив переможний гол

А на 40-й хвилині Денніс оформив дубль. Після грубої помилки суперника, він дістався до м'яча на лінії штрафного майданчика та вгатив його в сітку. При цьому теж не обійшлося без курйозного удару, коли нападник мало не втратив м'яч на рівному місці. Так рахунок став 0:2.

Врятувався "Реал" від принизливої поразки вдома вже у другому таймі. Спочатку гол забив Рамос, пробивши головою. При цьому арбітр переглядав відеоповтор перед тим, як зарахувати гол.

Наприкінці матчу "Брюгге" залишився у меншості після вилучення Вормера. І саме з подачі зі штрафного рятівний для мадридців забив Каземіро.

Це варто побачити: "Шахтар" вирвав перемогу над "Аталантою" завдяки голу в доданий арбітром час

Відео найкращих моментів другого матчу Реал – Брюгге

Нагадаємо, Денніс виступав за луганську "Зорю" у сезоні 2016/17. Після цього перейшов до "Брюгге". У складі бельгійського клубу він вибив "Динамо" з кваліфікації Ліги чемпіонів цього сезону.