Іранський нападник "Олімпіка" Шахаб Захеді не зміг прилетіти в Україну перед виходом команди з відпустки, інформує Футбол NEWS.

Читайте також: Непоправна втрата, – як українські спортсмени відреагували на катастрофу літака МАУ в Ірані

Причиною стало закриття всіх рейсів з України до Ірану та в зворотному напрямку. Футболіст приєднається до команди вже безпосередньо в Туреччині.

Це сталося через авіакатастрофу літака української компанії МАУ біля Тегерана, столиці Ірану. Загинули всі, хто був на борту – 176 осіб.

Авіакатастрофа МАУ в Ірані: коротко про головне

  • Вранці 8 січня український літак Boeing 737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився незабаром після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані. Літак здійснював рейс PS 752 Тегеран – Київ.
  • На борту перебувало 176 людей: 167 пасажирів та 9 членів екіпажу (усі українці). Ніхто із них не вижив.
  • Іран спочатку заявив, що трагедія сталася через технічні проблеми літака. Проте президент МАУ Євгеній Дихне одразу повідомив, що літак був справним, бо за 2 дні до авіакатастрофи проходив технічне обслуговування.
  • Згодом розвідки США, Канади, Нідерландів та Великої Британії заявили, що український літак збила ракета Ірану.
  • 11 січня Іран офіційно повідомив, що його військові випадково збили пасажирський літак МАУ. Відповідальність взяв на себе Корпус вартових ісламської революції.
  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна наполягатиме на цілковитому визнанні вини та очікуватиме від Ірану запевнень щодо повного й відкритого розслідування катастрофи.


Авіакатастрофа МАУ в Ірані / карта 24 каналу