До цього жінки з 1981 року не мали право відвідувати футбольні матчі. Офіційно це ніде не було закріплено, але жінок не пускали на стадіони. Тому вболівальниці вбиралися у чоловічий одяг, щоб пробратися на гру.

Трагічна історія "блакитної пташки" Одна з таких історій закінчилася трагедією. Іранська вболівальниця Сахар Ходаярі (Sahar Khodayari) здійснила самоспалення, коли дізналася, що її можуть відправити у колонію від шести місяців до двох років. Її затримали на стадіоні. Тоді ж у всьому світі розпочалася акція в підтримку іранських жінок, щоб дозволити їм дивитися матчі на стадіоні. Вони використовували тег BlueGirl. Так назвали Сахар Ходаярі, адже вона вболівала за команду "Естегляль" з Тегерана, чий основний колір – блакитний. У справу навіть довелося втрутитися ФІФА та міжнародним правозахисним організаціям. Сахар Ходаярі померла 8 вересня.

На матчі Іран – Камбоджа жінкам виділили два окремі сектори, де вони могли вболівати. Перед матчем, та й під час гри жінки активно викладали фотографії та відео зі свого сектору.

Читайте також: В УЄФА розповіли, коли Україна та Росія зможуть зіграти між собою футбольний матч

Загалом на гру прийшло 3,5 тисячі жінок. Тож до жіночого сектору на стадіоні була прикута не менша увага журналістів, аніж до самої гри. Сам матч закінчився з рахунком 14:0 на користь збірної Ірану.