В інтерв'ю ютуб-каналу "Бегущий Банкир" український тенісист розповів, що не отримав виділені гроші. Стаховський заявив, що мав отримати близько 30 тисяч доларів.

Читайте також Найкращий тенісист України гостро відповів Усику на заяву про коронавірус

"З власного досвіду пам'ятаю. Сказали, що фінансування спортсменів при підготовці на Олімпіаду в Лондоні було 100%, всі гроші були виділені.

Коли я побачив цю суму, то я збільшив кількість наших атлетів в Лондоні вдвічі – зі 102 до 200. Я поділив цю суму на 200 осіб і там вийшло по 30 тисяч доларів на рік на кожного, а я їх не бачив в очі", – сказав Сергій.

Також Сергій поскаржився, що йому не надали екіпіровку потрібного розміру, тому він змушений був носити майки на два розміри більші.

"Коли я приїхав забирати олімпійську екіпіровку, то мені сказали: "У нас залишилися тільки розміри М і XXL". Я кажу: "У сенсі? Ви хотіли, щоб я за пів року написав вам свої розміри і наф*га? Щоб я приїхав і мені сказали, що у вас немає?"

Зате у нас половина чиновників були одягнені з голочки, у всіх був хороший, а я ходив в майках на два розміри більше", – резюмував Стаховський.

Варте уваги Український тенісист Стаховський попросив Ілона Маска допомоги в боротьбі з коронавірусом

На Олімпіаді в Лондоні Стаховський програв в 1/32 фіналу австралійцю Ллейтону Г'юїтту – 1:2 (3:6, 6:4, 3:6).

Хто такий Стаховський?Найкращий український тенісист, лідер збірної України. Станом на 20 березня 34-річний киянин посідає 167 місце у рейтингу ATP. Переможець п'яти турнірів ATP Tour (4) та Challengers (1).

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.