Роман Яремчук зазнав травми ахіллового сухожилля. Через ушкодження футболіст бельгійського "Гента" пропустить декілька місяців. Провести хірургічне втручання змусило часте нагадування травми про себе.

Це цікаво: Яремчук розповів, як ледь не опинився в італійському гранді

Головний тренер бельгійського клубу Йесс Торуп підтвердив інформацію, що Яремчуку зробили операцію.Він сподівається, що гравець відновиться до матчів плей-офф внутрішнього чемпіонату, який почнеться після 30-го туру.

Також Яремчук опублікував у своєму Instagram фото з клініки і написав, що повернеться.

Українська тенісистка Леся Цуренко зіграла свій матч на Australian Open. Суперницею українки була перша ракетка світу Ешлі Барті.

Цуренко могла створити сенсацію вже у першому колі Australian Open. Вона доволі неочікувано виграла перший сет, тричі реалізувавши брейк-пойнт, на відміну від двох вдалих спроб її суперниці. Та вже у другому та третьому сеті Барті таки дотиснула українку і вирвала перемогу.

Хорватський боксер Філіп Хрговіч заявив, що хоче провести бій з Олександром Усиком. 27-річний Філіп сподівається, що в найближчі два роки зустрінеться з українським боксером.

Це цікаво: Ф'юрі заявив, що не битиметься з Усиком

Філіп Хрговіч переконаний, що його шляхи з Усиком перетнуться і він зможе перемогти.

Колишній нападник "Агробізнесу" Ігор Сікорський може перейти в "Чорноморець". Наразі 31-річний футболіст веде переговори з одеським клубом.

Раніше "Агробізнес" припинив співпрацю з Сікорським через поїздку гравця в Росію, що підтверджують його фото в Instagram.

Київське "Динамо" провело другий матч у 2020 році. "Біло-сині" під час тренувального збору в Туреччині перемогли "Нефтчі" з Азербайджану.

Перший тайм завершився перемогою "біло-синіх" з рахунком 2:0. По голу провели Віталій Миколенко та Назарій Русин, який повернувся з оренди в "Зорі".

Це цікаво: "Динамо" підписало бразильського півзахисника, що виступав за "Шахтар"

По перерві "Динамо" пропустило. На 69 хвилині один м'яч відіграв Плателлас, "пробивши" Бойка з дальньої дистанції. Більше голів у матчі не було – перемога "Динамо" з рахунком 2:1.

Український нападник "Шахтаря" Андрій Борячук офіційно узгодив контракт із турецьким "Різеспором". Переговори між "Шахтарем" та "Різерспором" тривали три дні. Наразі умови угоди не повідомляються. Ймовірно, Борячук перейшов на правах оренди.

У "Різеспорі" виступають колишні гравці "Динамо" – захисник Микола Морозюк і півзахисник Денис Гармаш, який перебрався до Туреччини на початку січня на правах оренди.

Орієнтовна вартість послуг Борячука, за даними Transfermarkt, складає 700 тисяч євро.

Ексклюзивне інтерв'ю з авторкою найкращого гола в Україні у 2019 році Надією Іванченко

В грудні авторкою найкращого українського голу 2019 року визнали 16-річну Надію Іванченко. Спорт24 зустрівся із нападницею дівочої збірної України U-17 і клубу "Ладомир" (Володимир-Волинський). Молода футболістка розповіла про прихід у футбол, ставлення батьків, мотивацію, тиск родини, першу професійну команду, свої цілі та мрії.