1 березня "Ворскла" перемогла "Шахтар" у матчі 20 туру чемпіонату України. Поразка стала першою для "гірників" у рамках сезону 2019/2020.

Дивіться також: "Зоря" мінімально перемогла "Олімпік" та обійшла "Динамо" в турнірній таблиці УПЛ: відео

"Ворскла" на 30 хвилині забила єдиний м'яч у цьому матчі. Алан Патрік забарився у власному штрафному й втратив м'яч після того, як його запресингували Скляр та Кулач. Попри поразку донеччани продовжують очолювати турнірну таблицю. "Ворскла" завдяки перемозі відірвалася від "Карпат", які на останній сходинці.

В Англії відбувся фінальний матч розіграшу Кубка англійської ліги, в якому зійшлися володарі трофею з "Манчестер Сіті" і "Астон Вілла".

Футболіст збірної України Олександр Зінченко почав матч в стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин. Його команда перемогла 2:1 і в третій раз поспіль виграла Кубок ліги. А для українця цей трофей став уже сьомим в футболці "Сіті". До цього він двічі ставав чемпіоном Англії, двічі вигравав Кубок ліги і ще по разу Кубок Англії і Суперкубок Англії.

До теми: Зінченко похвалився черговим трофеєм з "Манчестер Сіті": відео святкування команди

Чемпіонат Європи з біатлону завершився у білоруських Раубічах. 1-го березня відбулася жіноча гонка переслідування.

П'ятою фінішувала Анастасія Меркушина. Українка всю гонку тримала у топ-10. Допустивши тільки два промахи на стрільбі, Меркушина програла переможниці Кручінкіній майже хвилину. Валентина Семеренко через два промахи на останній стрільбі відкотилася на 9-у позицію.

"Аталанта" розгромила "Лечче" на виїзді в рамках 26 туру чемпіонату Італії – 7:2. Українець Руслан Маліновський відзначився голом у цьому матчі.

Українець вийшов на заміну на 69-й хвилині, в компенсований час забив гол дальнім ударом. Також півзахисник взяв участь в забитому м'ячі Мюріеля на 87-й хвилині.

"Альбасете" Романа Зозулі грав у другому колі Сегунди проти "Райо Вальєкано". Нечисленні вболівальники "Райо", які приїхали на матч, знову скандували образливі вигуки на адресу Зозулі.

До теми: Фанати "Райо Вальєкано" влаштували ходу з образами на адресу Зозулі – ганебне відео

Вболівальники "Райо Вальєкано" скандували "Він комуніст, Зозуля – комуніст". Зозуля вийшов у стартовому складі, однак у другому таймі був замінений. Матч завершився нічиєю 1:1.

Донецький "Шахтар" покращив свою позицію в оновленому клубному рейтингу УЄФА. "Гірники" піднялися на 18-у позицію.

Прогресу "Шахтаря" у рейтингу УЄФА посприяла перемога в 1/16 фіналу Ліги Європи. "Гірники" за сумою двох матчів здолали португальську "Бенфіку".