Форвард Мікаель Гранлунд спершу зрівняв рахунок за 0,1 секунди до завершення третього періоду, а потім закинув вирішальну шайбу в овертаймі матчу. Команда 27-річного хокеїста здобула перемогу у зустрічі – 4:3 (ОТ).

Хокеїст тим самим зробив собі подарунок на свій день народження, який святкував 26 лютого.

Яскравий момент від Мікаель Гранлунд дивіться відео:

Перемога дозволила "Нешвіллу" (32-23-8) виграти в третій раз поспіль і до одного очка скоротити відставання від "Калгарі" у боротьбі за місце першої "уайлд-кард" Західної конференції.

Що відомо про Мікаеля Гранлунда?

• Вихованець хокейної школи ХТ "Ласер". Виступав за "Кярпят" (Оулу), "ГІФК" (Гельсінкі).
  • У чемпіонатах Фінляндії зіграв – 129 матчів (41+86), у плей-оф – 25 матчів (6+18). У 2009 році став срібним призером чемпіонату Фінляндії, а у 2011 році здобув золото чемпіонату країни.
  • У складі національної збірної Фінляндії взяв участь у чемпіонаті світу 2011 року (9 матчів, 2+7). Став чемпіоном світу.
  • У складі юніорської збірної Фінляндії був учасником чемпіонату світу 2009 та 2010 років. Став бронзовим призером цих років.
  • У складі молодіжної збірної Фінляндії брав участь у чемпіонаті світу 2009, 2010 та 2012 років.