Ванесса Браянт подякувала мільйонам людей, за підтримку. "Дякую за ваші молитви, адже вони дуже потрібні нам. Ми вражені раптовою втратою мого обожнюваного чоловіка Кобі – приголомшливого батька наших дітей, і моєї прекрасної, світлої Джіанни – люблячої і чудової дочки, чудової сестри для Наталії, Б'янки та Капрі".

Варте уваги: Кобі Браянт – історія життя легендарного баскетболіста

Також Ванесса написала, що переживає за сім'ї, які втратили своїх близьких в авіакатастрофі. "Ми глибоко розділяємо їх горе".

Бракує слів, щоб описати біль, яку ми відчуваємо. Легше стає лише від усвідомлення того, що Кобі і Джіджі прекрасно знали, як сильно їх люблять. Нам дуже пощастило, що вони були в нашому житті. Мені б хотілося, щоб вони залишалися з нами завжди. Їх забрали у нас занадто рано,
– написала Ванесса.

"Поки не розумію, що чекає нас далі – не можу уявити життя без них. Але ми прокидаємося кожен день, намагаючись продовжувати йти вперед, тому що Кобі і наше малятко Джіджі світять нам, щоб показати шлях. Наша любов до них нескінченна та безмірна. Хотіла б мати можливість ще раз обійняти їх, поцілувати і благословити. Щоб вони були тут з нами, завжди", – додала Ванесса.

"Спасибі, що ділитеся з нами вашою радістю, вашим горем і підтримуєте нас. Ми розраховуємо на вашу повагу до нашого приватного життя, яке знадобиться, щоб ми могли дати собі раду в цій новій для нас реальності", – резюмувала дружина Браянта.

Що відомо про загибель Кобі Браянта?

Авіакатастрофа сталася неподалік Лос-Анджелеса, а саме поблизу міста Калабас, уранці 26 січня за місцевим часом. Ймовірно, катастрофа сталася на 25 хвилині польоту. Перед цим на висоті 500 метрів з машиною втратили зв'язок. Федеральне управління авіації США повідомило, що катастрофа сталася за "невідомих обставин".

На борту перебували 9 осіб, усі загинули. Окрім Кобі Браянта та його доньки, у гелікоптері летіли партнерка Джіанни у баскетбольній команді Алісса та її батько – ймовірно, 56-річний тренер із бейсболу в коледжі Оранж-Косту – Джон Альтобеллі. Також з ними перебувала мати дитини та дружина тренера – Кері Альтобеллі. Крім того, загинув пілот гелікоптера.

Дивіться також: Загибель Кобі Браянта передбачили у мультфільмі у 2017 році – відео

Також ЗМІ опублікували останні хвилини переговорів пілота вертольота Кобі Браянта і диспетчера.

Під час польоту над Лос-Анжелесом повис сильний ранковий туман – в аеропортах були затримані декілька рейсів. За даними NY Post і TMZ, у цей період через метеоумови не літали навіть поліцейські вертольоти.

Також на місці авіакатастрофи вертольоту Sikorsky S-76 не виявили бортового самописця.