Медаль від Беленюка

В Олімпійському фіналі з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кілограм українець Жан Беленюк зустрівся з росіянином Давітом Чакветадзе. Рахунок зустрічі – 9:2 на користь росіянина.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов різко засудив рішення суддів щодо результатів бою українця Жана Беленюка з росіянином Давітом Чакветадзе.

Я вважаю, що у Жана Беленюка вкрали заслужене "золото" Олімпіади. Те, що вкрадене у нечесній спортивній боротьбі – не може вважатися перемогою на Олімпійських іграх,
– пише він у Facebook.

Додамо, загалом українці здобули вже 4 срібла.

Секс-скандал

Черговий день на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро завершився гучним секс-скандалом, який виник у збірній Бразилії. Представниця збірної Бразилії зі стрибків у воду Інгрід Олівейра жила в олімпійському селищі разом зі своєю партнеркою Джованною Педроса. Однак за день до змагань попросила свою напарницю переночувати в іншій кімнаті, для того, щоб зайнятися сексом із веслувальником Педро Гонсалвешем.

Така ідея не сподобалась Джованні, і вона відмовилась, заявивши, що заняття сексом між спортсменами – це порушення внутрішніх правил Олімпійського селища. В кінцевому результаті бразилійки посварилися, Інгрід вдалося зайнятися сексом, а Джованна вирішила заявити в НОК Бразилії про цей інцидент.

Як підсумок, дівчата зайняли останнє місце у фіналі стрибків з 10-метрової вишки, набравши 280,98 бала. І прийняли рішення більше не виступати в дуеті.

Історичний стрибок

На Олімпіаді-2016 гімнаст Ігор Радівілов виконав особливий стрибок, який тепер буде називатися The Radivilov. Про це повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов на своїй сторінці в Facebook.

"Наш гімнаст Ігор Радівілов виконав свій надскладний коронний стрибок The Radivilov на Олімпіаді у Ріо. Таким чином, цей елемент у спортивній гімнастиці офіційно занесено у міжнародні правила. Тепер цей унікальний стрибок назавжди буде носити прізвище українця", – підкреслив він.

Світовий рекорд

Черговий світовий рекорд на легкоатлетичному турнірі Олімпіади у Ріо поставила полячка Аніта Влодарчик. Вона метнула молот на 82,29 метри.

Говоров відмовив Росії

Росія хотіла переманити одного із найкращих українських плавців Андрія Говорова. Про це розповів президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який товаришує з плавцем.

Він повідомив, що Говорова хотіла переманити Росія за величезну, як для плавання суму, у мільйон доларів. Але спортсмен не став змінювати країну.

Спортивна романтика

Китайській спортсменці Хе Цзи зробили пропозицію руки і серця просто під час церемонії нагородження на Олімпіаді у Ріо. Срібна медалістка зі стрибків у воду з триметрового трампліну розчулилася і сказала "так". Про це повідомляє ВВС.

Її наречений, Цинь Кай, опустився на одне коліно на очах у глядачів зі всього світу, привернувши до дівчини подвійну увагу камер.