Нещодавно шуму наробила інформація про те, що Роналду віддав свої готелі під лікарні для інфікованих на коронавірус. Однак ця інформація виявилася фейком.

Більше про це Роналду віддає свої готелі під лікарні для людей з коронавірусом – фейк

Натомість не фейком виявилося те, що готель на стадіоні "Стемфорд Брідж" для потреб медиків віддав лондонський "Челсі". Відповідна інформація опублікована на офіційному сайті клубу.

В повідомленні вказано, що готелем "Міленіум" зможуть користуватися медики з Північно-західного Лондона, які мають зміни допізна через боротьбу з коронавірусом. Тож щоб вони не витрачали зайвий час на дорогу додому через все місто, в "Челсі" вирішили надати їм номери в готелі.

В Національному сервісі здоров'я (National Health Service, NHS) прийняли пропозицію "Челсі". Поки вона буде діяти наступні два місяці, але може бути продовжена при потребі.

До слова Які спортсмени захворіли на коронавірус – список

Для персоналу NHS будуть доступні всі номери в готелі. Витрати на їх проживання взяв на себе власник "Челсі" Роман Абрамовіч.

Та варто відзначити, що в готелі можуть перебувати лише медики. Персонал, в якого виявлять симптоми коронавірусу, проживати там не буде.


Правила поводження під час карантину / Інфографіка 24 каналу

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram