Франція

Бігуни зі 160 країн світу промчали вулицями французької столиці. У Парижі відбувся ювілейний 40-ий міжнародний марафон. Проходив він за підвищених заходів безпеки, адже у Франції досі зберігається найвищий рівень терористичної загрози. Вздовж усього маршруту за легкоатлетами стежили тисячі осіб.

Найпрудкішими і серед жінок, і серед чоловіків виявились кенійці. До слова, уродженці саме африканських країн в останні роки перемагають у Паризькому марафоні.

Австралія

А в сонячній Австралії своїми вміннями хизувались серфінгісти. На території штату Вікторія відбулись найтриваліші у світі змагання із серфінгу. Цього року чемпіонату, який традиційно приймає пляж Белз Біч, виповнилось 43.

Найкраще підкорив хвилі місцевий спортсмен – австралієць Мет Вілкінсон.

США

У Каліфорнії відбувся один з етапів перегонів на електромобілях із відкритими колесами – "Формула Е". Це зовсім молоді змагання, які дебютували всього два роки тому. Перемогу здобув колишній пілот "Формули-1" бразилець Лукас ді Ґрассі.

Також у США пройшли і традиційні автоперегони. Там стартував новий сезон змагань "Інді Кар" – найпрестижнішої формульної першості у США. На цьому етапі лідирував новозеландський пілот Скотт Діксон.

Китай

А в центрі Гонконгу відбулась масова бійка. Щоправда, лише подушками і заради веселощів. На головній площі міста кількасот людей радісно лупцювали один одного.

Такі подушкові бої тут відбуваються вже всьоме. Організатори кажуть – це приносить задоволення внутрішній дитині, яка живе у всіх дорослих, а ще піднімає настрій і позбавляє стресу.

Читайте також: Міста-автошоу: де у світі можна побачити найновіші моделі автомобілів