– Доброго вечора всім. Обидві команди хочуть пройти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Думаю, шанси абсолютно однакові – 50 на 50. Має бути дуже цікава зустріч чудових команд з сильними футболістами. Боротьба буде йти до самого кінця.

– Ви вже визначилися зі стартовим складом?

– Так, однозначно.

До слова: У "Шахтаря" більше шансів на підсумковий успіх, – тренер "Аталанти"

– У поточному сезоні УПЛ Тайсон всі свої картки отримав за неспортивну поведінку. Ви проводили бесіду з цього приводу? Можливо, були якісь санкції?

– У таких ситуаціях все обговорюється і вирішується всередині клубу, на публіку ми це не виносимо. Думаю, гравець чудово розуміє, де був винен, що потрібно виправити. Звичайно, було важливо провести розмову з ним і вирішити ситуацію якомога швидше. І все-таки ми зібралися тут обговорити завтрашній матч, а не для питань не по темі.

– На ваш погляд, наскільки істотні для атаки "Аталанти" травми Ілічича та Сапати?

– Перед сезоном подається заявка, там багато футболістів, і одні можуть змінювати інших. Звичайно, впевнений, Гасперіні хотів би, щоб абсолютно всі зараз були в його розпорядженні. Так краще і для мене. Але не думаю, що через одного-двох гра "Аталанти" сильно зміниться.

– "Аталанті" також не зможуть допомогти два центральні захисники – їх залишилося всього троє, без можливості варіювати склад. І поділіться, будь ласка, своїми думками про Руслана Маліновському і його ролі в "Аталанті".

– "Аталанту" не характеризують індивідуальності гравців. Це дуже сильна команда в цілому. Я завжди намагаюся розглядати суперника саме з точки зору колективних дій. Так, у Маліновського до всіх якостей є ще і дуже сильний удар з-за меж штрафного. Ілічич, наприклад, підводить м'яч ближче до воріт і тільки тоді прострілює. Однак не варто брати до уваги тільки індивідуальності. Найважливіше – динаміка команди, манера оборонятися та атакувати, переходи, стандартні положення. Хто б не грав, яким би не був склад, "Аталанта" показує себе в одному стилі. І то, як цьому протистояти, цікавить нас найбільше.