Олександр, наприклад, тренується кілька годин щодня, а ще три роки тому йому доводилося наново вчитися жити. У 2015 біля Дебальцево на солдата наїхав ворожий танк – хлопець втратив ліву руку, зазнав перелому ноги у декількох місцях. Ногу лікарі врятували дивом. Повернутися до життя допоміг спорт, яким тепер Сашко займається професійно.

Читайте також: "Ігри Героїв": історії бійців, які пройшли війну та знайшли себе у спорті

Олександр Зузуляк – один з 15 ветеранів, які візьмуть участь у престижних "Іграх нескорених" – представлятиме Україну у двох видах спорту. Велосипедному та стрільбі з лука. Поєднувати такі різні дисципліни Олександру складно, адже щоразу потрібно міняти протез. А непідготовленій людині утримати важкий лук, натягнути тугу тятиву, вловити ціль та ще й у неї потрапити – доволі непросте завдання. Звичайна людина може здійснити кілька пострілів, а тоді руки перестають слухатися. А Олександр за дві години тренування вистрілює 150 стріл.


Олександр Зузуляк представлятиме Україну у двох дисциплінах

До слова, протез для стрільби з лука у Сашка – саморобний.

Ми бачимо гасло, де написано: "Бійці, чия воля сильніша за тіло", – і це правда. Це саме про нашу команду, яка прагне результату. І ми будемо показувати цей результат і на тренуванні, і на змаганнях,
– впевнений капітан збірної Сергій Ільницький.

З таким настроєм на змагання їде і Олександр – тільки за "золотом".

Нагадаємо, "Ігри нескорених" заснували у 2014 році для поранених військових та ветеранів війни, які змагаються у кількох дисциплінах: плавання, атлетика, паверліфтинг. У 2017 в них взяли участь 17 країн світу, а українці тоді вибороли 14 медалей, серед яких – вісім "золотих".