Перемогу в гонці здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо, який стартував першим з перевагою в 16 секунд. Однак три помилки на вогневому рубежі дозволили Кентену Фійону-Майєна та росіянину Олександру Логінову нав'язати Бьо боротьбу.

Розташування біатлоністів на подіумі визначилися на останніх метрах гонки. Зокрема, втратив шанси на перемогу Олександр Логінов, який впав і фінішував третім. Бьо впевнено йшов до фінішу, однак Фійон-Майє зумів наздогнати норвежця, проте на фініші програв мінімально (+ 0,1).

За Україну в гонці бігли троє представників. Найкращим виявився Артем Прима, який стартував 13. Він двічі помилився під час стрільби, однак зумів фінішувати 11-м. Сергій Семенов фінішував 38, допустивши два промахи на вогневому рубежі. Дмитро Підручний посів 30 місце з трьома промахами.