Біатлон: Семеренко прикро втратила нагороду в Нове-Мєсто, перемога Херрманн

5 березня 2020, 19:46

У чеському Нове-Мєсто стартував 7-й етап Кубка світу з біатлону. Перемогу у жіночому спринті здобула німкеня Деніз Херрманн.

Хід гонки

Запорукою успіху Херрманн стала відмінна стрільба. Німецька біатлоністка відстрілялася чисто, тому не залишила шансів суперницям. Як відомо, Деніз є однією з найкращих біатлоністок по швидкості бігу.

Друге місце посіла француженка Анаїс Бескон, яка також продемонструвала ідеальну стрільбу. Втім, Бескон ходом програла німкені понад 25 секунд.

Третьою у жіночому спринті стала господарка змагань Маркета Давидова. З одним промахом чешка програла Херрманн майже хвилину.

Варте уваги Кубок світу з біатлону: Фуркад зберіг лідерство після чемпіонату світу, Норвегія обійшла Францію

Серед українок найкраще спринт подолала Валентина Семеренко. З одним промахом Валентина фінішувала 12-ю.

Перед останньою стрільбою Валентина претендувала на подіум, однак штрафне коло завадило Семеренко поборотися за бронзову нагороду.

Знову стабільно провела гонку Анастасія Меркушина. 25-річна українка допустила тільки один промах і фінішувала 21-ю.

Два промахи на стрільбі завадили поборотися за високі позиції і Юлії Джимі, яка продемонструвала 32-й час.

Хороший хід демонструвала Віта Семеренко. Українка підійшла на другу стрільбу з шансами фінішувати у топ-10. Однак у Віти виникли проблеми зі стрільбою, як наслідок 2 штрафні кола і 43-е місце на фініші.

Лідерка збірної України Олена Підгрушна допустила аж три промахи й продемонструвала 49-й час.