Як повідомляє De Telegraaf, таке рішення клубу пов'язано з програмою скорочення на тлі кризи через пандемію коронавірсної інфекції.

Читайте також 22-річний футболіст "Аяксу" Абдельхакім Нурі вийшов з коми через майже 3 роки

"Аякс" виплачував зарплату Нурі з тих пір, як футболіст переніс серцевий напад і був поміщений в штучну кому в липні 2017 року. Нещодавно Абдельхакім вийшов з коми і на сьогоднішній день живе у власному будинку, але про повернення до попереднього стану говорити не доводиться.

Амстердамський клуб підтримує зв'язок з родиною Нурі і сподівається знайти рішення, яке влаштувало б всі сторони. До 1 липня "Аякс" продовжить виплачувати зарплату згідно з контрактом Абдельхакіма.

22-річний Нурі відіграв за першу команду "Аякса" в 15 матчах. Він є вихованцем клубу і визнавався найкращим гравцем другого дивізіону Нідерландів.

Хто такий Абдельхакім Нурі
22-річний Нурі виступав на позиції атакувального півзахисника. За свою кар'єру встиг провести 109 матчів, забив 25 голів і віддав 34 результативні передачі. На момент травми Нурі стабільного грав у молодіжних збірних Нідерландів. Transfermarkt оцінював нідерландця у 2,5 млн євро.

Абдельхакім Нурі вважався одним з найперспективніших вихованців академії "Аякса". Багато іменитих футболістів, які пройшли через амстердамський клуб, донині підтримують сім'ю хлопця і чекають на його повернення до нормального життя.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.