На останніх секундах зустрічі за рахунку 114:112 на користь "Торонто", Лемб мало не втратив м'яч. Але підхопивши його на своїй половині майданчика, кинув у бік кошика суперника. У цей час пролунала сирена про закінчення матчу. І разом з нею м'яч залетів у кошик. Відтак кидок було зараховано, а "Шарлотт" здобув перемогу 114:115.

Окрім того, Джеремі Лемб став автором найбільш дальнього баззер-бітера з 2010 року

Відео неймовірного кидка Джеремі Лемба

Що таке баззер-бітерДослівно – кидок із сиреною (англ. buzzer beater). Кидок в баскетболі, здійснений безпосередньо перед закінченням чверті та з супутнім звуком сирени. У більшості випадків вживається щодо вдалих кидків, що приносять команді перемогу або переводять гру в овертайм. Але також може означати кидок в самому кінці чверті або половини гри. Якщо гравець випускає м'яч з рук, і дзвін сирени про закінчення часу відбувається в польоті м'яча, точний кидок все одно зараховується.