Алла Ковєрєнє народилася у Житомирі. Навчалася в Поліському національному університеті. Працювала головною спеціалісткою відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби. А також займалася веслуванням на човнах "Дракон".
Варте уваги Назавжди в строю: на фронті загинув переможець Кубка України з карате Сергій Березняк
Алла Ковєрєнє з початку повномасштабного російського вторгення до України приєдналася до складу добровольчого формування територіальної громади "Соколи Полісся". Також вона пройшла навчальний курс з надання першої медичної допомоги. І восени 2022 року у званні молодшого лейтенанта стала заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення у складі 115 окремої бригади ТрО.
Спочатку вона проходила військову службу на півночі Житомирської області на кордоні з Білоруссю. Та наприкінці весни відправилася на схід України під час ротації. 10 серпня біля Куп'янська під час виконання бойових завдань Алла Ковєрєнє героїчно загинула – в неї поцілив ворожий снаряд.
У Алли Ковєрєне залишилося дві доньки – Габріела та Даніела. За даними Суспільне, дівчата дізналися про загибель матері, коли перебували на чемпіонаті світу з веслування на човнах "Дракон", який тривав з 4 по 13 серпня в Таїланді.
22 серпня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира попрощалися з військовою 115 бригади територіальної оборони Аллою Ковєрєнє.
Фейк від російських окупантів
Одразу після того, як стало відомо про загибель Алли Ковєрєне, російські пропагандистські телеграм-канали почали поширювати фейк про її смерть. Вони вигадали інформацію, що вона загинула не внаслідок російського обстрілу, а що нібито її вбили самі військові зі 115 ОБ ТрО. Пропагандисти пишуть, що це сталося начебто через наказ перекинути 2 батальйон ОБ ТрО на Купʼянський напрямок. За даними Центру протидії дезінформації, такий фейк був поширений навмисно, щоб деморалізувати та дискредитувати українських військових.