Василь розповідає, що почуває себе молодим, років на 50. Він перейшов на "ти" зі спортом ще у студентські роки і досі не уявляє свого життя без п`яти тренувань на тиждень.

Василю Крупському під силу і біг, і їзда на велосипеді, і лижні перегони. Найсвіжіше досягнення – "срібна" медаль із Чемпіонату світу з гірського бігу на дистанцію 7 кілометрів.

Цього року дуже складна дистанція, весь час вгору (треба було бігти – 24 Канал). І буквально за 3 кілометри до фінішу – одні валуни. То, можна сказати, не біг, а лазіння по валунах,
– розповів призер Чемпіонату світу з гірського бігу Василь Крупський.

Стартували прудконогі учасники на висоті 720 метрів над рівнем моря. А фінішували на позначці "1300". Хоча Василь Крупський і фінішував першим, та змагання відбувалися у командному заліку. І партнер по команді з Києва потягнув його на друге місце. В абсолютному заліку Василь Крупський став четвертим.

крупський спорт
Василь Крупський

Тримати себе у формі та бадьоро почуватись, допомагає не лише спорт, а й правильний раціон, – розповідає чоловік.

В магазин я ніколи не ходжу, не ходимо. Сметану і масло робим самі, сир робим самі, хліб печемо самі,
– додав Василь.

Нещодавно ветеран біг Львівський півмарафон. Став другим у своїй категорії. А вже за місяць мріє здолати 21 кілометр у Польщі.