15-річний гравець з Бразилії забив божевільний гол у падінні через себе: відео шедевру

20 січня 2022, 16:44

Не лише на дорослому рівні відзначаються шаленими взяттями воріт. Гравець юніорської команди Палмейраса Ендрік забив гол-цукерочку у матчі Кубка Сан-Паулу.

Новий претендент на премію Пушкаша

Красиве взяття воріт фанати побачили у чвертьфіналі між Палмейрасом та Оесте. Вже до 20-ї хвилини матчу господарі вели з розгромним рахунком 3:0.

Дивіться також У Кубку Короля забили прямим ударом із кутового: відео голу у стилі Лобановського

Останній третій гол у першому таймі забив Ендрік. 15-річний нападник Палмейраса після декількох обрізок пробив через себе з-за меж штрафного суперника, чим шокував голкіпера Оесте. М'яч залетів за комірець воротарю гостей прямо у дев'ятку воріт.

Футболіст забив гол у стилі Златана Ібрагімовича.

Відео голу Ендріка

Ще до перерви м'яч ще раз побував у сітці воріт гостей – 4:0. Після відпочинку команди на двох забили три голи. У підсумку – 5:2 розгромна перемога Палмейраса, який вийшов у півфінал Кубка Сан-Паулу.

До слова. Суперником клубу Ендріка у півфіналі стане Сан-Паулу (23 січня).