Драматичний фініш українки

Марина Анцибор, Юлія Кроль, Вікторія Олех та Дар'я Рубльова вийшли на старт у першій гонці Ігор-2022. На жаль, жодна з українок не потрапила до топ-50.

Варте уваги На Олімпіаді побито ще один рекорд: ковзанярка з Нідерландів переписала історію і взяла "золото"

"Золото" у цій дисципліні виграла норвежка Тереза Йогауг. Другою фінішувала представниця ОКР Наталія Непряєва. Бронзову нагороду здобула австрійка Тереза Штадлобер.

Найкращий результат з українок продемонструвала Марина Анцибор. Вона посіла 56-те місце. Рубльова достроково закінчила змагання, оскільки вона відстала на коло від лідерок.

Найбільшої напруги додала Олех, яка фінішувала із закривавленим обличчям.

Фініш Вікторії Олех / Фото скриншот з трансляції

Коментатори не змогли назвати причини такої ситуації. Вони припустили, що Вікторія могла впасти на дистанції. Українка фінішувала 60-ю.

Пізніше виявилося, що вже на першому колі в Олех пішла кров носом і решту дистанції – понад 12 км – вона долала з кров'ю на обличчі.

Головний тренер з лижних гонок Олександр Пуцко розповів, що пропонував лижниці достроково завершити гонку, проте вона відмовилася.

Сьогодні Вікторія боролася сама з собою. На першому колі побачив, що в неї пішла носом кров, що дуже мене налякало. Порадив зійти з дистанції, та вона не зупинилась – продовжила боротьбу й дійшла до кінця,