Україна – Англія 0:4

Голи: Кейн, 4, 50, Макгвайр, 46, Хендерсон, 63

• Україна вперше в своїй історії вийшла в плей-офф чемпіонатів Європи. В 1/8 фіналу наша команда зуміла пройти збірну Швеції.
  • Англія на цьому турнірі виграла три з чотирьох матчів, не пропустивши жодного голу.
  • Один з лідерів збірної України Руслан Маліновський не потрапив до заявки на гру. У нього м'язове перевантаження.

Варте уваги Стадіон у Римі приголомшливо виконав гімн України перед матчем з Англією на Євро-2020: відео

Невдалий старт

Матч для збірної України розпочався вкрай невдало. Вже на четвертій хвилині зустрічі "синьо-жовті" пропустили гол. Стерлінг віддав розсікаючий пас на Кейна, і форвард без проблем пробив повз Бущана. Це була лише четверта хвилина матчу.

Після забитого голу англійці одразу відійшли назад. Але українців мало що вдавалося. Хоча на 17-й хвилині рахунок міг стати рівним. Яремчук прорвався дещо лівішу від центру і пробив низом у кут. Пікфорд відбив.

А після цього двічі чудові сейви зробив Бущан. Перший раз – після небезпечного удару Райса. Другий – після удару Санчо.

Між цими ударами Україна зазнала втрат. Захисник Кривцов отримав травму, тож замість нього вийшов вінгер Циганков. Команді довелося перебудовуватися з гри 3-5-2 на 4-3-3.

Подвійний нокаут у другому таймі

Поразка 1:0 після першого тайму залишала збірній України непогані шанси. Але початок другого тайму став ще більш провальним, аніж початок матчу. Адже з різницею в чотири хвилини українці пропустили двічі.

Спочатку забив Макгвайр. Він відзначився ударом головою після навісу зі штрафного від Шоу.

А потім забив Кейн, оформивши дубль. І знову асистував Шоу.

Бущан продовжував рятувати команду після небезпечних ударів суперника. Але четвертий гол таки пропустив. Хендерсон, який за декілька хвилин до того вийшов на заміну, головою відправив м'яч у ворота після подачі з кутового.

Українці могли забити гол здалеку після помилки Пікфорда – воротар вийшов на перехоплення та невдало вибив м'яч. Але нікому з українців завдати удару по воротах не вдалося.

Зате хороший удар по воротах Пікфорда завдав Макаренко, який вийшов на заміну. Голкіпер вирішив відбивати м'яч, настільки потужний був удар.

До кінця матчу англійці грали на результат, контролюючи м'яч. Українцям забити бодай один гол не вдалося.

Відеоогляд матчу Україна – Англія

Україна покидає Євро-2020 як одна з восьми кращих команд турніру. Англія проходить у півфінал, де зіграє проти збірної Данії 7 липня в Лондоні. Фінал євро-2020 відбудеться 11 липня в Лондоні.